Hakkımızda

Batısan Boru San. Tic. Ltd. Şti. - Paslanmaz Dikişsiz Boru, Paslanmaz Kılcal Boru, Siyah Dikişsiz Boru DIN 2448

1982 yılında istanbulda ticari hayatına atılan firmamız o günden bu yana BATISAN BORU SAN.TİC.LTD.ŞTİ. adı altında paslanmaz, siyah boru ve ek parçaları olmak üzere faaliyetini sürdürmektedir.
Firmamız; müşterilerimizin farklı taleplerini, yurt dışındaki üretici firmalardan ve boru çekme atölyemizden temin ederek hizmet vermektedir.

 
Müşterilerimizin isteklerine daha iyi cevap verebilmek için ürün yelpazesini genişletmeyi düşünen firmamız BATISAN BORU SAN.TİC.LTD.ŞTİ,TEKSTİL,GIDA,TARIM VE ENDÜSTRİ MAKİNALARI,KİMYA,OTOMATİV,DEKARASYON,MAKİNA İMALATI,İNŞAAT,ENDÜSTRİYEL MUTFAK,DENİZCİLİK sektörü başta olmak üzere; paslanmaz çelik borular, siyah çelik borular, özel kalibre borular ve bağlantı elamanları ile bütün sektörlere hizmet vermektedir.

 
Ana felsefemiz sürekli güven ve işbirliğine dayanan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde hedef alan, güncel teknolojiyi ve uluslar arası standartlara uygun ürün ve hizmet sunan,topluma çevreye duyarlı,saygın ve eğitimli çalışanları ile sürekli hizmet kalitesini geliştiren;siz sayın müşterilerimizle daima birlikte kazanan çağdaş bir kurum olmaktan mutluluk duyarız.

Rıfkı ÇOKLAR
Makine Mühendisi